czwartek, 31 grudnia 2015

Będzie bolało. Oj będzie. Zobaczymy tylko, kogo i jak bardzo.

Tak 2. grudnia 2015 pisał Edwin Bendyk:

Przed nami kolejne tygodnie, kolejne już konkretne zapowiedzi i działania rządu. Minister kultury przekonał się, że większość w Sejmie nie wystarczy do odwołania spektaklu w teatrze. Zobaczymy, na jakich punktach oporu materii zatrzymają się kolejni ministrowie. Minister zdrowia demontuje program in vitro, minister edukacji przekształca szkoły z placówek edukacyjno-religijnych w religijno-edukacyjne, minister nauki jeszcze nie mówi, co dokładnie zrobi, ale już jest pewien, że będzie bolało. Edwin Bendyk | Antymatrix

A potem przyszły te kolejne tygodnie. Noce, nieprzespane, nie tylko przez posłów VIII kadencji ale i prze nas, zwykłych ludzi, zaszokowanych arogancją i butą nowej władzy. Władzy, która szykuje przeciwko nam Naród (narodowców, skinów i kiboli).
Zignorowano nasz protest. Pomówiono o powiązania z komuną. Nazwano "gorszym sortem", "gestapo", "czerwoną zarazą". Stwierdzono, że protestujemy bo tracimy przywileje i władzę.
Kościół katolicki jest z nimi. Tak TEN KOŚCIÓŁ KATOLICKI jest z nimi, nie z nami. Jest przeciwko nam. Kościół Katolicki Rydzyka chce nas okraść z naszych obywatelskich praw. Zmusić do uległości.